Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napsali o nás

Napsali o nás dne 4. 10. 2018

Evropské dny handicapu – turnaj v Bociie

Boccia je výborná hra pro všechny, bez rozdílu postižení. Účastníci byli nadšeni, vedoucí družstev maximálně spokojeni. Stupně vítězů nebyly v tomto případě tím nejdůležitějším. Přesto se sluší zmínit, že první příčku obsadil ABAK – počítadlo, na druhém místě stanuli domácí borci SŠ prof. Zdeňka Matějčka a třetí pozici vybojovali Chachaři Ostrava.

Každý z účastníků převzal z rukou ředitele pořádající školy Radovana Maresze drobné dárky, všichni tři vítězové pak navíc profesionální sadu pro rozhodčí a počítadlo na bocciu.

 

Napsali o nás v radničním zpravodaji PRIO 7-8/2018, str. 9

Senoir-junior-handicapiáda 2018

Původní myšlenkou této akce, která byla zahájena v roce 2008, bylo spojit světy třech skupin: seniorů, dětí a hendikepovaných. XI. ročník se uskutečnil v pátek 1. 6. 2018 na zahradě DPS Astra.

Tříčlenná družstva složená z dětí z družiny Základní školy na Porubské ulici, klientů Střediska pracovní rehabilitace a porubských seniorů plnila zadané úkoly na jednotlivých stanovištích.

Středisko i letos v soutěži smíšených družstev obsadilo 1. a 3. místo. Gratulujeme!!!

 

Napsali o nás dne 2. 5. 2018

Poděkování za sbírku

Srdečně vás všechny zdravíme z Momentu,

rádi bychom poděkovali za pěknou sbírku, kterou jste pro Moment uspořádali a děkujeme rovněž všem dárcům za jejich podporu. Moc si toho vážíme.

Obdržela jsem informaci z našeho skladu a mám pro vás zpětnou vazbu, celkově se u vás nasbíralo 45 kg oblečení, navíc boty, kabelky, peřina... Všechny dary byly již roztříděny a jsou rozváženy do našich obchodů.

Budeme rádi, když nám zůstanete nakloněni i nadále.

Hana Krylová - Fundraiser

 
 

Archiv napsali o nás